APARTAMENT NE SHITJE

Shesim apartamente Luxury ne Sarande, prane hotel Panorames. Objekti ndodhet 4 min ecje larg resorteve me te medha ne Sarande, ate te Santa Quarantes dhe Bougainville Bay.
Ky objekt eshte rikonstruktuar se fundmi me cilesi bashkekohore.

Tipologjia e apartamenteve 1+1 eshte e disponueshme nga kati 2 deri ne katin e 5 banim. Keto apartamente jane te organizuar : Ambjent dite bashke me ambjentin e gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni i cili eshte i aksesueshem dhe nga ambjenti i dites gjithashtu dhe nga dhoma e gjumit. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi. Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se nga deti. Aksesi ne objekt behet i mundur me ashensor. Apartamentet disponojne certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni inbox.