APARTAMENT NE SHITJE

Shesim Vile te bashkengjitur ne plazhin e Tales,Lezhe .
Cdo vilë eshte e pozicionuar me pamje nga deti dhe përbëhet nga dy njësi te bashkengjitura, nga një kopsht i shfrytezueshem dhe parking privat. Pjesa kryesore e vilës organizohet nga ambjenti i dites me një ambjent dite, ambjentin e ngrënies dhe nje tualet. Ne katin e dyte jane perfshihen ambjentet e nates, qe perbehen nga 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni inbox.