APARTAMENT NE SHITJE

Shesim penthouse Luxury ne Sarande, prane hotel Panorames. Objekti ndodhet 4 min larg zones se komplekseve.
Ky objekt i rikonstruktuar me cilesi bashkekohore gjendet midis resorteve me te medha ne Sarande, ate te Santa Quarantes dhe Bougainville Bay. Objekti eshte i lehte aksesueshem ne 2 rruget kryesore te qytetit, si ajo e zones se plazhit dhe ne hyrjen kryesore te qytetit.

Penthouse eshte i organizuar ne : Ambjent dite se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande me siperfaqe 45 m2.
E gjithe pamja eshte e orientuar nga deti. Penthouse disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni inbox.