VILE PER SHITJE NE GREEN COAST!

Vile per Shitje, Green Coast Residence.
Rezidenca ka parametra te larte sigurie dhe punime shume cilesore.
Vilat individuale jane te organizuara nga dy kate ku ne katin perdhe kane ambjentin e ndenies , ngrenies, ambjentin e gatimit, nje tualet dhe verande. Ne katin e pare ka dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Siperfaqja e trualit eshte mbi 316.7 m2 dhe ndodhet me akses ne rrugen kryesore ku ka edhe dy poste parkimi.
Per me shume informacion, ju lutem na kontakton inbox.