Duplex per Shitje, Green Coast Residence. Rezidenca ka parametra

Duplex per Shitje, Green Coast Residence.
Rezidenca ka parametra te larte sigurie dhe punime shume cilesore.
Duplexi eshte i organizuar ne dy kate ku ne katin perdhe kane ambjentin e ndenies , ngrenies, ambjentin e gatimit, nje tualet dhe verande. Ne katin e pare ka dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Siperfaqja e trualit eshte 287.7 m2 dhe ndodhet me akses ne rrugen kryesore .