Shesim Apartament Unik prane Kopeshtit Botanik!

Prane Kopeshtit Botanik ,ne nje ndertim te viteve te fundit shesim apartament 2+1. I mireorganizuar ne sallon te bollshem me oxhak funksional, kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy veranda. Ne prone jane kryer investime ekstra dhe nga me cilesoret. Apartamenti ofron pamje fantastike dhe teper unike. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme qe ofron zona mundeson nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni ne inbox.