Shesim apartament 1+1 prane Mango Beach Sarande

Ne nje nga zonat te qeta dhe teper te kerkuara ne qytetin e Sarandes,prane Mango Beach shesim apartament 65m2.Organizuar ne ambjent ndenjiedhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Investuar ne menyre bashkohore.Mundesi shume e mire Investimi dhe per ta dhene me qira pasi qyteti i Sarandes eshte teper i kerkuar nga turiste te huaj.