Shitet Vile 5+3 ne Rezindencen Lura 1 Gjiri i Lalezit

Ne Rezidencen Lura 1 shitet vile dy kateshe. Investuar ne menyre bashkohore. Kati i pare organizohet ne ambjent ndenjie, kuzhine e vecuar, dhome gjumi dhe tualet. Oxhak funksional! Kati i dyte organizohet ne 4 dhoma gjumi dhe dy tualete. Siperfaqe e ndertimit eshte 243 dhe 40m2 verand. Siperfaqe Truallit 242.6. Trualli dhe ndertimi me certfikat pronesie.