Shesim apartament 1+1 ne Rezidencen Hekla ne zonen e Ujit te ftoh

Ne nje nga rezidencat teper cilesore ne zone shesimt apartament 1+1.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Pozicion shume i mire me pamje fantastike.Ne cmim eshte i perfshire nje post parkimi ne shfrytezim.