Shesim apartamente ne San Pietro

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te frekuentuara dhe te kerkuara te zones se Gjirit te Lalezit , "San Pietro" . Ky kompleks ndohet fare prane vijes bregdetare. Apartamenti ndodhet katin e trete te nje godine 3 kateshe. Ka nje siperfaqe prej 104m2. Disponon nje verande e cila ofron pamje te kompleksit dhe gjjithashtu pranine e drites thuajse gjate gjithe dites. Organizohet nga 1 dhome ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.